• English (UK)
 • GermanDE-CH-AT
 • slajder dubaj kol
 • slajder gabloty
 • slajder meble new
 • slajder due new
 • slide piwniczka new
 • Byliśmy w Dubaju, Kolonii i Sztokholmie
 • Gabloty dla niepełnosprawnych
 • Kolekcja Premium
 • Wszystko o DUE
 • Piwniczka na Wino w bunkrze

Piwniczka na wino

Ekskluzywny wystrój i wyjątkowy klimat w piwniczkach na wino nie jest uzyskiwany tylko i wyłącznie poprzez wykorzystanie tradycyjnych materiałów oraz ich standardowych kombinacji. Kamień, czy drewno wydają się być podstawą, natomiast zachwycające wnętrza powstają także poprzez przełamanie ciepła i naturalnego piękna mebli z litego drewna, kolonialnych, nowoczesnym detalem, np. szklanym blatem, czy też krzesłami z poliwęglanu. Rezultatem jest stworzenie przestrzeni, która przełamując standardy wpisuje się w najciekawsze trendy w aranżacji wnętrz, a nawet wyznacza jej nowe kierunki. Dzięki kreatywnemu podejściu meble z beczek po winie nadają zupełnie nowy wymiar każdej piwniczce na wino, doskonale uzupełniając i współtworząc niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.
piwniczka1

Niezwykle nastrojowa piwniczka na wino, w sprzyjających relaksowi kolorach ziemi. Skórzane fotele nadają wnętrzu ekskluzywny charakter. Całość dopina oryginalny stolik z blatem z elementów beczki.

piwniczka2

Wspaniale urządzona piwniczka na wino, podzielona szklaną ścianą na dwie strefy – magazynową i służącą do degustacji wina. Spektakularny efekt to w głównej mierze zasługa drewna, którym pokryto sufit, ściany i stopnie schodów.

piwniczka3

Piwniczka na wino w nowoczesnym stylu. Chłód kamienia ocieplono drewnianym stołem i belkami o pięknym odcieniu. Ciekawy akcent stanowią fioletowe krzesła.

piwniczka4

Przytulna, komfortowa piwniczka na wino, idealna na długie zimowe wieczory. Drewno i tkaniny w stonowanych barwach przełamują chłód kamienia.

piwniczka5

Piwniczka winiarska w nowoczesnym wydaniu, podkreślonym przez odważne wprowadzenie słynnych krzeseł Louis Ghost.

piwniczka6

Piwniczka winiarska utrzymana w spójnej kolorystyce kremowych beżów i brązów, które tworzą wrażenie lekkości. Jasny pas w centralnym miejscu sufitu optycznie powiększa przestrzeń.

piwniczka7

Połączenie elegancji i prostoty w piwniczce na wino. Ciekawe rozwiązanie stanowi całkowite wypełnienie ścian półkami na butelki wina.

piwniczka8

Efektowna piwniczka winiarska, w której w pełni wykorzystano ściany do przechowywania butelek. Na uwagę zasługują piękne krzesła.

piwniczka9

Piwniczka winiarska w stylu powściągliwej elegancji, podkreślonej zastosowaniem drewna w kolorze wenge.

piwniczka10

Wspaniały zakątek na delektowanie się winem. Elegancji piwniczce na wino dodaje stylowe pikowane siedzisko.

piwniczka11

Dzięki stonowanej kolorystyce różnorodność zastosowanych materiałów nie wprowadza chaosu, lecz tworzy harmonijną całość.

piwniczka12

Kameralny klimat piwniczki na wino uzyskany przez połączenie drewna z kamieniem. Oryginalności dodają wnętrzu nietuzinkowe taborety – beczki z pikowanymi skórzanymi siedziskami.

piwniczka13

Niepowtarzalne wnętrze, śmiało można się pokusić o użycie określenia: komnata winiarska.

piwniczka14

Interesująco zaaranżowana przestrzeń – z butelkami wina na wyciągnięcie ręki, można by rzec: loża winiarska.

piwniczka15

Wspaniale, choć minimalistycznie zaaranżowana piwniczka na wino. Praktyczne i konsekwentne zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni.

piwniczka16

Piwniczka na wino wprost idealna do degustowania winnego trunku podczas długich, nocnych rozmów. Swój klimat zawdzięcza przede wszystkim pięknie zachowanym arkadom. Przestrzeń powiększa malowidło dające złudzenie, że trzecia arkada prowadzi w głąb korytarza pełnego beczek.

piwniczka17

Klimatyczna piwniczka winiarska konsekwentnie urządzona w dwóch barwach – brązie i szarości. Mocny akcent aranżacyjny stanowi tutaj solidny drewniany sufit.

piwniczka18

Tradycyjne wnętrze urządzone z typowych dla piwniczki winiarskiej materiałów – kamienia i drewna. Wyróżnia się jednak wnękami służącymi do przechowywania winnych trunków.

piwniczka19

 

Niezwykłe pomieszczenie na planie koła. Szyk i elegancja – zdecydowanie wpisują się w winiarski klimat.

 

piwniczka20

Ta przytulna piwniczka winiarska swój charakter zawdzięcza drewnianemu sufitowi i nietypowej lampie z obręczy beczek. Udana kombinacja tradycji i nowoczesności.

O nas

Jesteśmy polską firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją mebli z beczek i starego drewna. Tworzymy zgrany zespół otwarty na innowacje, sztukę, ludzi ...

Więcej

Zamówienia

Zamówienia można składać drogą elektroniczą i telefonicznie. Realizujemy zamówienia według indywidualnych wymagań Klientów (wymiary, kolor)...

Więcej

Inspiracje

To kolekcja związana z meblami ze starego drewna. Prezentujemy różne rozwiązania, w których wykorzystano elementy starego drewna...

Więcej

Kontakt

DUE
adres: ul. Nawojowska 206
33-300 Nowy Sącz
tel. +48 514 526 661
pn-pt: 7.30-15.30
office@design-due.com